Výrobek na přání: Vzhledem k tomu, že jsme malá firma, dokážeme reagovat velmi flexibilně na přání zákazníků a vyrobit produkt dle individuálních požadavků. Např. grilovací klobásu do bagety, která je delší než standard. Tyto požadavky běžně plníme a baví nás to. Většinou se jedná o rauty, občerstvení na akcích, dodávky restauracím.

Vánoce a oslavy: Tradičně u nás Vánoce znamenají přípravu balíčků (dárků) pro zaměstnance větších i menších firem v širokém okolí. Každoročně počet klientů roste, protože zaměstnanci i firmy oceňují praktičnost dárku. Složení balíčků je na domluvě.

Také připravujeme rautové uzeninové mísy na večírky a menší oslavy. Většinou se jedná o salámové mísy, v sezóně jednoznačně vede zabijačková nabídka. Tyto obložené mísy připravujeme celoročně.

Udíme na přání: nejčastěji kýtu, vepřová kolena, ale fantazii meze neklademe.

Školy, školky, jídelny, restaurace: Veškeré maso dodáváme v kuchyňské úpravě, čerstvé, s ověřeným a dokladovaným původem ČR/SK. S restauracemi spolupracujeme i v akční nabídce.

Konzultace: Naši řezníci, kteří pracují v oboru přes 30 let Vám s potěšením zodpoví veškeré dotazy ohledně přípravy masa a volby vhodného masa ke konkrétní přípravě.

Rozvoz: Rozvážíme pro pravidelné zákazníky ve směrech Vsetín – Velké Karlovice, Zlín, Ostrava, Rožnov pod Radhoštěm, Olomouc, Prostějov.